cinematographua (cinematographua) wrote,
cinematographua
cinematographua

Літачки, рятувальний загін. . Про мультикГерої
Від кукурудзяка до героя – Відомий як ОДА— ОдноДвигунний Аеротанкер—кукурудзяк першим використовувався для гасіння стихійних пожеж. Перший операційний повітряний танкер був збудований на основі кукурудзяка. Вперше його випробували на пожежі у Національному лісі Мендосіно у 1955 році.

Натхнення– Багато моделей літаків з анімації «Літачки. Рятувальний загін» отримали свою форму або деталі від реальних літаків.
·         Кукурудзяк Пилюк був створений за образом і подобою сільськогосподарських моделей літаків американської компанії «Повітряний Трактор» - Air Tractor 502, Cessna та Air Dromader.
·         Дизайн Вітрильника був спроектований з транспортних вертольотів розробки  Сікорського - Skycrane, Kamov KA-26 та Mil MI-10.
Зовнішність кількох персонажів зроблена на базі однієї конкретної моделі.
·         Прототипом мешканця містечка Пропелерівськ вантажівки Шухер став автомобіль Fordson Tender, модель 1943 року.
·         Спортивний дизайн колишній військовій літак-транспортер Кеббі отримав від C-119.
·         Ford Bronco моделі 1968 року надихнув фільммейкерів на створення зовнішнього вигляду Секретаря Внутрішньої Політики.

Брудні ігри – аніматори хотіли, щоб глядачі відчули, наскільки мерзенним є парковий суперінтендант Маховило, тому вони розташували смітники або контейнери для сміття буквально в кожному кадрі, в якому він з’являється.

Верто-маневри – Двоє головних персонажів анімації – вертольоти, тому фільммейкери звернулися по консультації до всесвітньовідомого пілота вертольоту вищої категорії Чака Аарона, щоб він допоміг спланувати правдоподібну хореографію битви вертольотів. В стрічці  Рейнджер Гвинт виконує певні хитрі маневри, які переглянув і оцінив Аарон.

Американський індіанець – Щоб передати автентичність персонажа Вітрильника, і віддати належне Американській Індіанській Спільноті, фільмотворці звернулися до кандидата наук, професора американських наук в університеті Chapman University у Південній Каліфорнії, доктора Пола Аподаки.

Справжнє кохання – Подружжя в реальному житті, Джеррі Стіллера і Анн Меару, запросили озвучити чарівну пару закоханих Харві і Вінні. Продюсери говорять, що вони привнесли саме таку «хімію», як було потрібно.

Кліп-КлопЕрік Естарда віддає шану своїй шестирічній кар’єрі на телебаченні, де він грає дорожнього патрульного Френка Пончерелло, надавши свій голос телевізійному вертольоту-полісмену Ніку «Лупіну» Лопезу з КЛОПа – КаЛіфОрнійського Патруля. 


Локації
Національні парки – Місця дії анімації взяті з національних парків, в тому числі з парків Йосеміт та Єлоустоун.
·         Директора служби національних парків Джонатана Джарвіса запросили на студію Disneytoon переглянути анімацію. Він був вражений увагою аніматорів до деталей, як наприклад розміщенню крісла-качалки перед комином.
·         Готель Олд Фейтфул Інн в парку Єлоустоун став натхненням для створення готелю Гранд Фьюзел Лодж.
·         Залізна дорога, розташована поряд з Гранд Фьюзел Лодж отримала свій зовнішній вигляд від справжньої залізниці, що колись була поруч з північним входом до Єлоустоуну і яка створена Робертом Рімером, архітектором Олд Фейтфул Інн.

Краще ніж нове – Обіграючи тему другого шансу та ґрунтуючись на особистих спостереженнях фільммейкерів під час дослідницьких екскурсій на пожежні аеростанції, Штурмовий Загін Перевалу Поршня виготовлений здебільшого з перероблених матеріалів. Продюсери знали, що бюджети зазвичай збільшуються, якщо використовувати перероблені старі речі, але вони свідомо впроваджували цю практику в анімації «Літачки. Рятувальний загйн». Мару завжди перший, коли справа стосується переробки, повторюючи наче мантру «Це краще, ніж нове». 
ПРО ФІЛЬМ
Нова анімаційна пригода про життя літачків, яких так полюбили українські глядачі. Під час повітряних перегонів літачок Пилюк отримує травму і змушений осісти на землі. Незважаючи на це, відчайдух не складає крил, і вступає до загону протипожежної авіації, де знайде вірних друзів і дізнається, що таке бути справжнім героєм.
Tags: анимация, мультфильмы
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • G. I. Joe и «Кобра» Как все начиналось?

  Уже стало обычным дело, когда снимают приквел к фильму, ранее собравшим кассу. В 2013 году вышел предыдущий фильм о противодействии двух…

 • Форсаж 9 Братоубийственная гонка

  Если человек и может выйти из гонок то гонки из человека уже не выйдут никогда. Доминик Торетто вместе с Летти и своим сыном Брайаном…

 • "Никто" - Тарантино на минималках

  Чем вам запомнились фильмы Тарантино? Интересные диалоги, куча трупов и море крови. Если вам такое нравится, то новинка кинопроката вам…

promo cinematographua декабрь 29, 2016 19:15 122
Buy for 100 tokens
Что смотрят Блогеры ЖЖ? Это новый проект который поможет блогерам Живого Журнала поделиться своими предпочтениями или дать советы по просмотру Кинофильмов или Телесериалов. Возможно вы найдете друзей с такими же кино пристрастиями. Время от времени мы будем создавать список самых популярных…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment