cinematographua (cinematographua) wrote,
cinematographua
cinematographua

ФЕЇ І ЛЕГЕНДА ЗАГАДКОВОГО ЗВІРА

Украиноязычная версия
Фея ФАУНА обожнює тварин. Фея звірів любить пригоди, у неї є дивовижна здатність бачити хороше в кожній істоті, яку вона зустрічає. Час від часу через свою безтурботну поведінку Фауна потрапляє у халепу – вона не боїться порушувати правила заради допомоги тваринам. Але ця маленька чарівниця не вміє думати головою, натомість надає перевагу серцю.
ДІНЬ-ДІНЬ – мила, дещо зухвала та віддана своїм друзям фея, яка завжди готова прийти на допомогу. Але коли фея тварин Фауна просить її зберегти велику таємницю про загадкового звіра із блискучими зеленими очима, Дінь-Дінь не знає, у що вірити.
РОЗЕТТА – садова фея, яка любить приносити красу у світ. Вона приєднується до Дінь-Дінь та Фауни в їхній авантюрі, маючи за мету допомогти тварині у біді, навіть не зважаючи на той факт, що ця тварина не надто приваблива на вигляд.
СРІБЛЯНОЧКА – фея води, чий лагідний характер може зачарувати та переконати навіть найбільш уперті краплинки роси. Її легке сприйняття життя наче свіжий ковток повітря, здатний розрядити атмосферу, коли між друзями виникає напруження при зустрічі із загадковою істотою.
ВІДІЯ – найшвидша літаюча фея, чиї гострі коментарі так само стрімкі, як і стиль польоту. Вона не стримує свій гострий язичок, коли її подруги-феї пропонують божевільні ідеї. Але  вона не стоятиме осторонь, коли настане потреба діяти – не неї можна покластися.
ІРІДЕСА – фея світла, яка завжди знаходить позитив у кожній ситуації, а також любить дотримуватися правил. Тому навіть неможливо описати, наскільки некомфортно вона почувається, коли друзі вплутують її у авантюру із забороненим звіром, що мешкає у Небувалії.
Tags: анимация, мультфильмы, трейлер
Subscribe

promo cinematographua december 29, 2016 19:15 122
Buy for 100 tokens
Что смотрят Блогеры ЖЖ? Это новый проект который поможет блогерам Живого Журнала поделиться своими предпочтениями или дать советы по просмотру Кинофильмов или Телесериалов. Возможно вы найдете друзей с такими же кино пристрастиями. Время от времени мы будем создавать список самых популярных…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment